6. Uluslararası Muğla Arıcılık ve Çam Balı Kongresi

6. Uluslararası Muğla Arıcılık ve Çam Balı Kongresi 15-19 Ekim 2018 tarihleri arasında Fethiye Ölüdeniz’de yer alan Liberty Lykia Otel’de düzenlenecektir. Kongre ile ilgili detaylı bilgiyi www.muglacongress.org adresinde görebilirsiniz.

Kongre sürecinde sektörün uluslararası düzeyde tüm paydaşlarının buluşması, arıcılarımızın teorik bilgi edinmelerinin yanı sıra uygulama ile ilgili konularda da deneyimlerini arttırmaları hedeflenmektedir. Bu amaç doğrultusunda, bir önceki kongremizde olduğu gibi konaklama ağırlıklı bir katılım sağlanarak Türkiye ve Dünya arıcılığının teknik ve ekonomik sorunlarının, konularında uzman, ulusal ve uluslararası bilim insanlarının ve arıcıların katılımı ile tartışma ve fikir paylaşımına açık bir kamp havası yaratılacaktır.

Ülkemiz ve Dünya arıcılığının teknik ve ekonomik sorunları ile çözüm yollarının tartışılacağı, Muğla çam balının ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtılacağı, 15-19 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan “6. Uluslararası Muğla Arıcılık ve Çam Balı Kongresi”nde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Ziya ŞAHİN

TAB Yönetim Kurulu Başkanı