Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Apimondia Toplantısı

AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Sn. Ali Recep Nazlı’nın  ve 45. Apimondia Kongresi Lokal Organizasyon Komitesinde görevli olan yetkililerin katılımıyla 17 Şubat 2017 tarihine Tarım Bakanlığı binasında Apimondia Kongresi hazırlık çalışmaları kapsamında bir toplantı gerçekleştirilmiştir.

Gerçekleştirilen toplantıda TAB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ziya ŞAHİN bir sunum yaparak süreç hakkında katılımcılara yapılanları ve şu an itibari ile yapılması gerekenleri anlatarak bilgi vermiştir. Çalışmaların yapılan hazırlıkların başarılı bulunduğu belirtilerek bakanlığın gurur duyulacak  bu projeye tam destek verdiği belirtilmiştir. Bakanlık bu projede aktif olarak katılım sağlayarak Uluslararası alanda katılımcı sağlamak adına desteklenmesi gerektiğini belirtilerek Bakanlıkça bizzat yurtdışında tanıtım faaliyetlerinin yapılacağı belirtilmiştir.

Son derece verimli geçen toplantıların düzenli aralıklarla yapılarak sürecin birlikte götürüleceği belirtilerek Bakanlık bünyesinde konu ile ilgili olarak görevlendirmeler yapılmıştır.